Mbërthimi i verbër i kokës me kupolë të plotë çeliku me kokë të madhe

Përshkrim i shkurtër:

Produktet e gozhdës së verbër me kokë kupole janë bërë prej çeliku. Mund të jetë më i qëndrueshëm, më pa shqetësime, më fleksibël dhe më në modë. Ka plasticitet të lartë, rezistencë të mirë ndaj lodhjes dhe është i fortë dhe i trashë. Dhe mund të zbatohet në fusha të ndryshme.


Detaje të Produktit

Etiketat e produkteve

Prezantimi

Produktet e gozhdës së verbër me kokë kupole janë bërë prej çeliku. Mund të jetë më i qëndrueshëm, më pa shqetësime, më fleksibël dhe më në modë. Ka plasticitet të lartë, rezistencë të mirë ndaj lodhjes dhe është i fortë dhe i trashë. Dhe mund të zbatohet në fusha të ndryshme.

Ne jemi një prodhim i madh për shul në Kinë, thumba, arra, gozhdë dore janë produktet tona kryesore.

Ne mund të prodhojmë lloje të ndryshme të gozhdës së verbër prej alumini dhe gjithashtu mund t'i rregullojmë mallrat sipas nevojës suaj, ne do të dëshironim t'ju ofronim çmimin më konkurrues dhe të ndërtonit bashkëpunimet e gjata me ju dhe kohën tuaj.

Parametrat teknikë

Materiali: Trupi çeliku / Rrjedha çeliku 
Përfundimi i sipërfaqes: I zinkuar / i zinkuar 
Diametri: 3.2 mm, 4.0 mm, 4.8 mm, 6.4 mm,(1/8, 5/32, 3 / 16,1 / 4)

Fllanxhë: 14/12/16

Përshtatur: Të personalizuara
Standardi: IFI-114 dhe DIN 7337, Jo standarde 

Karakteristikat

Lloji i ndërmarrjes Prodhues
Performanca: Eko-miqësore
Aplikacion: Ashensor, ndërtim, dekorim, mobilje, industri.
Certifikimi: ISO9001
Kapaciteti i prodhimit: 500 tonë / muaj
Markë tregtare: JUKE
Origjina: WUXI Kinë
Gjuhe: Remaches, ribotime
QC (inspektim kudo) Vetëkontrolloni përmes prodhimit

Përparësi

1. Përvoja e prodhimit profesional.

YUKE RIVET është e specializuar në thumba të verbër, arrë gozhdë, fiksim për mbi 10 vjet.

2. Objektet e plota të prodhimit

Ne kemi një linjë të plotë duke përfshirë makinerinë e formimit të ftohtë, makinën polish, makinën e trajtimit, makinerinë e montimit, makinerinë e testimit, makinerinë e paketimit etj.

1.2
1.4
1.1
1.3

3. Koha e shkurtër e dorëzimit.

Ne do të garantojmë 15 ~ 20 ditë dorëzim për një kontejner

Ne gjithashtu do të prodhojmë disa gozhda në magazinë.

4. Paketimi

Ne përdorim pako standarde të eksportit dhe tabaka.

Etiketat e sigurisë do të përdoren gjerësisht në paketim sipas kërkesave të klientit.

3.1
3.2
3.3
3.4
10

Hyrje e ndërmarrjes

E themeluar në vitin 2007, Wuxi Yuke ka qenë një prodhues profesional i thonjve dhe fiksuesve të verbër për shumë vite.

Ne kemi një gamë të plotë të menaxhimit dhe prodhimit për të siguruar produkte dhe shërbime me cilësi të lartë.

Prodhimet tona eksportohen në të gjitha pjesët e botës dhe kanë një reputacion të mirë. Ne kemi marrëdhënie afatgjata me klientët tanë.

Në të njëjtën kohë, ne gjithashtu kombinojmë kërkimin dhe zhvillimin, ne besojmë se mund të sjellim produkte më të mira dhe shërbime më të mira për klientët tanë. Ne mund të sjellim një përvojë më të kënaqshme për klientët tanë.

1.1
1.2

  • E mëparshme:
  • Tjetra:

  • Produkte te Lidhura