Слепа заковка на главата од алуминиумска купола

Краток опис:

Завртката на главата со целосна алуминиумска купола има висока пластичност, добра отпорност на замор и е тврда и густа. Лесен е за употреба, сјаен и отпорен на влага. Широко се користи во градежни и индустриски области.


Детали за производот

Ознаки на производот

Вовед

Завртката на главата со целосна алуминиумска купола има висока пластичност, добра отпорност на замор и е тврда и густа. Лесен е за употреба, сјаен и отпорен на влага. Широко се користи во градежни и индустриски области.

Технички параметри

Материјал: Алуминиумско тело / алуминиумско стебло
Завршна обработка на површината: Полски / полски 
Дијаметар: 3,2 mm, 4,0 mm, 4,8 mm, 6,4 mm,(1/8, 5/32, 3 / 16,1 / 4)
Прилагодено: Прилагодено
Стандард: IFI-114 и DIN 7337, GB. Нестандардни 

Карактеристики

Вид на компанија Производител
Изведба: Еко-пријателски
Апликација: Лифт, конструкција, декорација, мебел, индустрија.
Сертификација: ISO9001
Капацитет на производство: 500 тони / месец
Заштитен знак: ЈУКЕ
Потекло: WUXI Кина
Јазик: Оддавања, повторувања
КК (инспекција насекаде)  Самопроверка преку производство

Предност

1. Професионално искуство во производството

YUKE има високо ниво на разни производи, разумен инвентар, брза испорака и стабилна соработка.

2. Комплетни производствени капацитети

Имаме комплетна линија за производство, вклучувајќи машини за ладно формирање, машини за полирање, машини за обработка, машини за склопување, машини за тестирање, машини за пакување и така натаму.

1.2
1.4
1.1
1.3

3. Подобра услуга.

Долгорочната соработка е наша насока. Ние ги извезевме нашите производи во Европа, САД, Русија, Средниот исток.

Willе се фокусираме на овие пазари и повратни информации. Добивме добра репутација и доверба.

Пакување и превоз

Транспорт: Со море или со воздух
Услови на плаќање: L / C, T / T, Western Union

 

Пристаниште: Шангај, Кина 
Водечко време : 15 ~ 20 работен ден за контејнер 20. 5 дена ако имате залиха.
Пакет: 1. Масовно пакување: 20-25 кг на картон)
2. Мала кутија во боја ,, Кутија за боја на фиоки од 45 степени, кутија за прозорци, полибастичка, блистер. Двојно пакување школка или како барање на клиенти.
3. Асортиман во полибабичка или пластична кутија.
01

Вовед во компанијата

WUXI YUKE е професионален производител на слепи заковки и прицврстувачи со над децениско искуство.

Имаме целосен опсег на управување и производство за да обезбедиме високо квалитетни производи и услуги.

Нашите производи се извезуваат во сите делови на светот и имаат добра репутација.

Ние веруваме дека можеме да им донесеме подобри производи и подобри услуги на нашите клиенти.

1.1
1.2

  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи